Zum Inhalt springen

Автономні опалювачі для легкових автомобілів

Системи опалення Eberspächer для легкових автомобілів пропонуються у вигляді додаткових підігрівачів, автономних опалювачів і опалювачів для гібридних та електромобілів.

Завдяки своїй чудовій довговічності, міцності і многотоплівності, автономні опалювачі Eberspächer дають безліч переваг. Компактні розміри дозволяють легко вбудовувати опалювачі в заводську комплектацію автомобіля або при його додатковому оснащенні. Суворі приписи за рівнем шкідливих викидів, економічні аспекти та попит на безшумні автономні опалювачі зі слабким запахом обумовлюють прагнення компанії Eberspächer до безперервного вдосконалення всіх компонентів. Нове покоління автономних опалювачів Hydronic 2 вже сьогодні відповідає цим вимогам і становить ідеальну основу для майбутнього розвитку.

Крім рішень для стандартних моделей легкових автомобілів, компанія Eberspächer також пропонує перспективні системи для альтернативних приводів, наприклад, в гібридних і електромобілях. Тут опалення салону і кондиціонування акумуляторних батарей є непростим завданням, тому що потужність батарей обмежена. Паливні опалювачі Eberspächer дозволяють значно збільшити дальність дії. Високий ККД і можливість застосування біоетанолу в якості палива забезпечують не тільки ефективне опалення, а й майже нейтральний екологічний баланс.