Zum Inhalt springen

Автономні обігрівачі для автомобілів господарського призначення

Повітряні опалювачі Airtronic і рідинні опалювачі Hydronic становлять широкий асортимент міцних і довговічних автономних опалювачів Eberspächer для будь-яких автомобілів господарського призначення.

Суворі норми за рівнем шкідливих викидів і економічні аспекти вимагають установки кабинного обігрівача, що працює незалежно від двигуна. Поряд з комфортом, в країнах з холодним кліматом важливу роль відіграє попередній підігрів двигуна. Тільки так можна гарантувати придатність автомобіля до експлуатації навіть при дуже низьких температурах. Для задоволення цих двох різних вимог компанія Eberspächer пропонує два різних рішення: повітряні опалювачі Airtronic і рідинні опалювачі Hydronic. Різноманітні моделі цих автономних опалювачів мають потужність від 4 кВт до 35 кВт і охоплюють всі сфери застосування. Опалювачі розробляються у вигляді системних рішень спеціально для автомобілів господарського призначення і відрізняються високою міцністю і довговічністю. Крім того, вони без будь-яких обмежень задовольняють всім вимогам по токсичності відпрацьованих газів і рівня шумів. Паливні опалювачі Eberspächer, що працюють незалежно від двигуна, дозволяють реалізувати спеціальні рішення для військової або залізничної техніки, будівельних машин і тракторів.

Поряд з центральним опаленням кабіни, також сприяє впровадженню децентралізованого опалення робочих місць, віддалених від власної системи опалення автомобіля. Таким чином, можливе ефективне опалення кабін управління краном, вантажних відсіків і відсіків для перевезення людей.