Zum Inhalt springen

Опалювачі для легкових автомобілів і автомобілів господарського призначення

Сучасні автомобільні опалювачі Eberspächer відповідають всім вимогам, що пред'являються до серійної комплектації - як для автономних опалювачів, так і для додаткових підігрівачів.

Особливі труднощі в проектуванні автомобільних опалювачів представляють все більш суворі норми шкідливих викидів. Шляхом безперервного вдосконалення своєї продукції компанія Eberspächer успішно вирішує нові завдання. Точно певні цілі при розробці інновацій і всеосяжний технологічний досвід гарантують, що автомобільні системи опалення від Eberspächer відповідають всім вимогам для серійного і додаткового оснащення - в даний час і в майбутньому.

Завдяки многотоплівності (B100 / E85), мінімального рівня шумів і чудовою довговічності, вже сьогодні інноваційні опалювачі не мають аналогів і складають надійну основу для подальшого вдосконалення.

«Якість створює цінність»: будучи лідером за технологіями і якістю, компанія Eberspächer строго дотримується цей принцип. Для цього у всіх підрозділах компанії використовується стратегія нульового рівня помилок для продукції, послуг і процесів. Ця стратегія якості в поєднанні з побажаннями замовників гарантує незмінно високий рівень якості у всьому ланцюжку створення цінності. За останні 30 представництв по всьому світу підтримують безперервний зв'язок із замовниками та забезпечують оптимальне протікання процесів на всіх етапах проекту.