Zum Inhalt springen

DRIVING THE MOBILITY OF TOMORROW

Ви шукаєте компетентного фахівця, який не тільки пропонує системи опалення для різних моделей автомобілів, але також здатний вирішити будь-які завдання з кондиціонування повітря? Тоді Eberspächer - це правильний вибір. Завдяки особливому поєднанню уважного ставлення до замовників, підприємницької відповідальності, мотивованих співробітників і професійного досвіду, компанія Eberspächer стане вашим надійним партнером. Група компаній Eberspächer працює на міжнародному рівні, тому ми завжди готові прийти на допомогу і запропонувати вам саме ті послуги, які вам потрібні. Ми здатні вирішити будь-яке завдання.

Розробки – інновації для сьогодення та майбутнього
В майбутньому пред'являються все більш високі вимоги до систем опалення. Екологічність, економічність, акустика, ефективність, альтернативні види палива, великий термін служби, модульна конструкція, управління температурними характеристиками або нові технології приводів: всі ці аспекти є факторами успіху для нас і наших замовників. Тому ми постійно працюємо над оптимізацією наших методів розробки і створенням інноваційних та ефективних нових рішень.

Закупки – стратегічне значення
З огляду на зростаючу концентрацію на наших основних напрямках діяльності і зростаючу складність придбаних послуг, закупівлі поступово набувають все більшого стратегічне значення. При цьому важливу роль відіграє управління взаємовідносинами з постачальниками. Таким чином, вже на етапі вибору постачальників визначаються граничні умови, що роблять істотний вплив на якість і вартість нашої кінцевої продукції. До цього варто додати управління групами матеріалів з систематичним урахуванням всіх фактичних витрат (сукупна вартість володіння) і інтеграцію процесів закупівлі.

Логістика – основний напрямок діяльності з великою користю для замовників
Логістика як основний внутрішній напрям діяльності приносить велику користь для наших ділових партнерів. Починаючи з надходження запиту, співробітники відділу логістики супроводжують процес створення продукту і гарантують дотримання логістичних вимог замовника аж до запуску серійного виробництва. Процеси логістики між постачальником і замовником розглядаються в сукупності і узгоджуються один з одним.

Якість – на найвищому рівні
Ми є лідером за технологіями і якістю, тому у всіх наших підрозділах ми дотримуємося стратегію нульового рівня помилок для продукції, послуг і процесів. Наш девіз: «Якість створює цінність». Наша стратегія якості в поєднанні зі стандартом якості, які встановлюються за замовником, гарантує незмінно високий рівень якості у всьому ланцюжку створення цінності.

Виробництво - орієнтація на процеси
Щоб задовольнити високі вимоги щодо якості, надійності і дотримання термінів, ми повинні застосовувати тільки новітні концепції, технології та обладнання, а наші співробітники повинні мати високу кваліфікацію. Всі виробничі процеси включені в безперервний цикл планування, реалізації, контролю та поліпшення. Їх єдина мета: задоволені замовники.