Zum Inhalt springen

Клімат - контроль повітря - при нагріванні та охолодженні

Ефективна система клімат-контролю повітря в автомобілі включає в себе нагрівальні і охолоджуючі компоненти. Для задоволення цих вимог компанія Eberspächer пропонує продумані рішення, в тому числі незалежні від двигуна і придатні для мобільного застосування.

Поряд з опаленням комерційних транспортних засобів, все більшого значення набуває кондиціонування повітря в автомобілях господарського призначення. З огляду на приписи законів про заборону холостого ходу двигуна і економічні аспекти, все більша перевага віддається системам кондиціонування повітря, які залежать від двигуна. Для реалізації цих вимог у системі управління температурними характеристиками компанія Eberspächer як постачальник повного комплексу послуг розробляє спеціальні рішення для кондиціонування повітря, засновані на продукції відомих марок і виробників. Таким чином, на основі потужних компонентів за технологією випарника і компресора створюються ефективні рішення для кондиціонування повітря під час руху і стоянки автомобіля. Після отримання замовлення фахівці внутрішнього відділу розробки прикладних систем перевіряють можливість оптимального впровадження даного рішення в відповідну концепцію автомобіля, причому це може бути мікроавтобус, вантажний автомобіль або спеціальний транспортний засіб.

Асортимент систем кондиціонування повітря Eberspächer доповнюють інноваційні вироби для мобільного застосування. Так, наприклад, пристрій попереднього підігріву паливопроводу забезпечує надійний запуск двигуна в екстремальних погодних умовах. Універсальні пересувні охолоджуючі контейнери дозволяють перевозити швидкопсувні продукти, тоді як мобільні паливні опалювачі запобігають небезпечне для життя переохолодження важко постраждалих при проведенні рятувальних робіт.

Спеціальні рішення для ефективного кондиціонування повітря в автобусах можна придбати в компанії Eberspächer Sütrak.