Zum Inhalt springen

Інновації- як традиція

За 145 років свого існування компанія Eberspächer зарекомендувала себе в якості генератора інноваційних технологічних рішень. І сьогодні наші інновації відіграють важливу роль у створенні нових концепцій приводів і автомобілів в автомобільній промисловості.
Наш принцип - не зупинятися на досягнутому. Тому ми пред'являємо все більш високі вимоги до систем опалення.
Екологічність, економічність, акустика, ефективність, альтернативні види палива, великий термін служби, модульна конструкція, управління температурними характеристиками або нові технології приводів: всі ці аспекти є факторами успіху для нас і наших замовників.


Перелік інновацій, над створенням яких ми працюємо в даний час і в майбутньому, включає в себе наступні теми: удосконалення поточного покоління Airtronic, управління температурними характеристиками автономних опалювачів, розширення нашого спектру послуг розробки, випуск нових дозувальних насосів і багато іншого.
Однак головною темою залишається удосконалення поточного покоління Hydronic, при розробці якого вже були враховані важливі в майбутньому аспекти, наприклад, 100% -а багатопаливність моделі Hydronic 2 Commercial при максимальній ефективності і значному збільшенні терміну служби.