Zum Inhalt springen

Вам більше не доведеться зішкрябувати лід - з автономним опалювачем Eberspächer

Ви вже багато чого досягли в житті? Ви навчилися цінувати великі зручності і приємні дрібниці? Вам знайома найбільша цінність - ваш час? Тоді дозвольте собі і вашій родині трохи розкоші і комфорту з автономним обігрівачем Eberspächer. Тепер вам не доведеться раніше вставати вранці, щоб соскребать лід зі скла вашого автомобіля.

Замість цього тепер діє наступне правило: сідайте в автомобіль і відчувайте себе як вдома. Повна видимість підвищує безпеку, а попередній підігрів двигуна захищає навколишнє середовище і ваш автомобіль. Автономний опалювач Eberspächer - це ідеальне поєднання розкоші, комфорту і безпеки. Скористайтеся заощадженим вільним часом вранці, щоб поснідати з вашою родиною, зайнятися спортом або підготуватися до роботи.

Особливо в дорогих автомобілях вартість автономного обігрівача складає лише невелику частку від вартості нового автомобіля.

І, звичайно, найкраще - це заздрісні погляди сусідів, які, загорнувшись в теплий шарф і шапку, вранці насилу зішкрібають лід зі скла своїх автомобілів, тоді як ви вже давно відправили ваш скребок для льоду на пенсію.