Zum Inhalt springen

Підвищений комфорт з автономними опалювачами Eberspächer

Автономний обігрівач Eberspächer значно підвищує комфорт в зимовий період. Екологічні опалювачі з можливістю простого додаткового оснащення придатні для легкових автомобілів, автомобілів для кемпінгу, яхт і катерів.

Вони працюють незалежно від тепла включеного двигуна і створюють комфортний мікроклімат в салоні. Сучасні і економічні рідинні опалювачі Hydronic нагрівають не тільки повітря в салоні, але і контур водяного охолодження. Це особливо вигідно в легкових автомобілях для щоденного запуску прогрітого двигуна з мінімальним рівнем шкідливих викидів. Завдяки підігріву води для охолодження двигуна істотно полегшується запуск двигуна навіть при низьких температурах, що означає зниження навантаження на акумуляторну батарею в зимовий період. В автомобілях для кемпінгу, катерах і яхтах замість охолоджуючої води двигуна відбувається нагрівання технічної води.

Для опалення салону і підтримки постійної температури під час стоянки або вночі особливо підходять повітряні опалювачі Airtronic від Eberspächer. Вони нагрівають повітря в кабіні або салоні і при цьому не пов'язані з контуром водяного охолодження. В результаті тепле повітря майже без затримок надходить всередину автомобіля - безшумно і з низьким рівнем шкідливих викидів. Це означає підвищений комфорт для водіїв і пасажирів вантажних автомобілів, автомобілів для кемпінгу і катерів. Задоволення від поїздки гарантовано навіть у холодну погоду. А завдяки всесвітній мережі збуту, що складається з 4000 партнерів, автономні опалювачі Eberspächer можна також легко встановлювати в якості додаткового оснащення.