Zum Inhalt springen

Сервіс и запчастини

Всі продукти Eberspächer Sütrak повністю узгоджені між собою, що гарантує ефективну роботу та надійність системи протягом усього терміну служби. Це дозволяє не тільки знизити витрати на сервіс і експлуатацію, але і уникнути необхідності в проведенні складних робіт по ремонту та техобслуговування.

Співробітники компанії Eberspächer Sütrak і партнерських підприємств по збуту надають професійні консультації та компетентну підтримку при виборі правильних запчастин і комплектів додаткового оснащення. Навчений персонал надає кваліфіковану допомогу при монтажі та приймання кліматичних систем.

На складі є в наявності більше 3500 запчастин, тому гарантується надійна доставка у встановлені терміни.

Щоб не допустити зниження потужності системи внаслідок застосування підробок, ми рекомендуємо використовувати тільки оригінальні компоненти Eberspächer. Тільки так можна гарантувати бездоганну роботу і довговічність вашої системи. Дозвіл на використання оригінальних запчастин видається компанією Eberspächer Sütrak. Далі наводиться витяг зі списку оригінальних запчастин Eberspächer:

Незалежно від сфери застосування, наша продукція має значні переваги в порівнянні з дешевими підробками, оскільки масштабом служить якість первинної комплектації.