Zum Inhalt springen

Широкий асортимент продукції

Широкий асортимент продукції для мікроавтобусів, автобусів середньої місткості, міських і міжміських автобусів включає в себе окремі рішення для кондиціонування пасажирського салону або сидіння водія, а також комплексні системи кондиціонування повітря і вбудовані кондиціонери в роздільному або компактному виконанні. Різноманітні комплектуючі, зручні елементи управління і «розумні» опалювачі доповнюють асортимент.

Як постачальник систем для продуманого управління температурними характеристиками компанія Eberspächer Sütrak гарантує тепло і комфорт з самого початку поїздки. Пасажири і водій входять в прогрітий автобус, а скла очищені від льоду і конденсату! Попереднє прогрівання двигуна означає економію палива, полегшує запуск двигуна і знижує шкідливий вплив на навколишнє середовище. Однак оптимальний комфорт в салоні гарантується також під час очікування і відпочинку, в пробках, при русі з частими зупинками і при частому відкриванні дверей в міському громадському транспорті.

Широкий асортимент продукції розрахований на всі типи приводів: компоненти можна встановлювати в автобуси з двигунами внутрішнього згоряння, а також в нові автобуси з гібридними і електричними приводами.

Ознайомтеся з великим асортиментом продукції і знайдіть відповідне для вас рішення. Наш спектр рішень для різних областей застосування:

Різноманітні комплектуючі, зручні елементи управління і «розумні» опалювачі доповнюють асортимент.