Zum Inhalt springen

Більше 100 років роботи в обласі кондиціювання повітря – Eberspächer Sütrak

1906

Вільгельм Веккерле засновує в Штутгарті південнонімецькі машинобудівний і метизний завод (Süddeutsche Maschinen- und Metallwarenfabrik, коротко Sümak). Тут проводяться промислові холодильні машини і компресори.

30-е роки

Починається виробництво кондиціонерів повітря для транспортних засобів.

1965

Розроблено перший кондиціонер повітря для автобусів.

1968
Холодильна установка Sümak використовується для першого в світі охлаждаемого крижаного жолоби для бобслею, побудованого в Баварії.

1976
Відокремлюється напрямок діяльності з виробництва пересувних холодильних установок і кондиціонерів повітря. Засновується нова компанія Sütrak. Починається серійне виробництво автобусних кондиціонері.

80-е роки
Сильне зростання галузі систем кондиціонування повітря для автобусів сприяє подальшому розширенню міжнародної присутності. Серед іншого, відкривається новий завод в м Ренінген під Штутгартом.

1996
Компанія Carrier Corporation, найбільший в світі виробник систем опалення, охолодження та кондиціювання повітря, купує компанію Sütrak.

2010
Группа компаній Eberspächer набуває у компанії Carrier Corporation частку Sütrak з виробництва систем кондиціонування повітря для автобусів в Європі, на Близькому Сході і в Африці. Завод Eberspächer Sütrak в Ренінгене перетворюється в центр розробки систем опалення та кондиціонування повітря для автобусів.