Zum Inhalt springen

Eberspächer Sütrak – системи кондиціювання повітря для автобусів

Компанія Eberspächer Sütrak є одним з провідних світових виробників систем кондиціонування повітря в автобусах протягом більше 50 років. У складі групи компаній Eberspächer вона грає роль центру розробки кондиціонерів і обігрівачів для автобусів.

Компанія Eberspächer Sütrak позиціонує себе як системний партнер для виробників автобусів, пропонуючи повний асортимент засобів для управління температурними характеристиками. Завдяки присутності на всіх основних ринках автобусної промисловості, компанія Eberspächer Sütrak має в своєму розпорядженні міжнародну мережу збуту і сервісу. Об'єднання знань і досвіду обох компаній Eberspächer і Sütrak в сферах опалення та охолодження дозволяє надійно і ефективно вирішувати поставлені завдання - завжди під девізом: «Комплекс послуг з управління температурними характеристиками для автобусів по всьому світу від одного постачальника».

Компанія Eberspächer Sütrak випускає продукцію, індивідуально узгоджену з потребами замовників. Важливу роль відіграє тісна співпраця з замовниками - від етапу розробки до професійного післяпродажного обслуговування. Детальна інформація:

Історія

Продукція