Zum Inhalt springen

Cooltronic: незалежний від двигуна автономний кондиціонер для вантажних автомобілів - оптимальні умови в кабіні водія

Для повного кондиціонування кабіни водія у вантажному автомобілі потрібно не тільки нагрівання, але і охолодження. Наші кондиціонери для включеного або вимкненого двигуна відрізняються особливою ефективністю і дозволяють створювати оптимальні умови в кабіні водія.

Спекотні літні ночі можуть бути нестерпними для водія, вимушеного спати в кабіні. Високі температури і підвищена вологість повітря порушують спокійний сон і знижують працездатність водія на наступний день. Ефективна кліматична система Cooltronic надійно усуває неприємну спеку.

Автономний кондиціонер Cooltronic підтримує комфортну температуру в кабіні і додатково знижує вологість повітря. Особлива перевага: на відміну від стандартних кондиціонерів, пристрій працює повністю незалежно від двигуна. Ця система охолодження незалежно від двигуна вантажного автомобіля дозволяє не тільки економити витрати, але і знижує шкідливий вплив на навколишнє середовище. Тепер водій зможе спокійно спати по ночах і повноцінно працювати вдень! При цьому комфортна температура в кабіні гарантується також при будь-стоянці в жарку пору року.


 • Простий та швидкий монтаж
  Кондиціонер Cooltronic призначений для швидкої і зручної установки в вантажний автомобіль (кондиціонер для люків на даху автомобіля). Система готова до роботи і заповнена екологічно чистим охолоджуючим газом без змісту хлорфторуглеродов. Сварка сполучних труб і заповнення газом не потрібні.
 • Екологічне та нешкідливе охолодження при вимкненому двигуні
  Тепер для роботи кондиціонера ночами або під час відпочинку більше не буде потрібно включення двигуна вантажного автомобіля. Пристрій Cooltronic охолоджує незалежно від двигуна. Це означає користь для навколишнього середовища і двигуна.
 • Комфорт, чудове самопочуття та  підвищена працездатність
  Завдяки інноваційній технології кондиціонер Cooltronic відмінно працює при закритих вікнах. У кабіну не проникають тепло, волога, пил, шум і настирливі комахи. Для водія вантажного автомобіля це означає спокійний сон, підвищення працездатності на наступний день і зниження ризику ДТП.
 • Відсутність проведення планового техобслуговування
  Продумана технологія Cooltronic дозволяє позбутися від техобслуговування. Тепер більше не знадобляться тривалі відвідування автомайстерні і долив води. Рекомендується лише регулярна експлуатація системи, в т.ч. в зимовий період (за аналогією з кондиціонерами в легкових автомобілях).
 • Продуманна конструкція
  Роздільний кондиціонер Cooltronic для вантажних автомобілів містить конденсаторну групу, яка встановлюється зовні кабіни. Відкривання вікна не потрібно.
 • Потужний вентилятор
  Потужний вентилятор в пристрої Cooltronic забезпечує швидке охолодження також під час коротких стоянок - повністю незалежно від двигуна.
 • Зниження енергоспоживання
  Пристрій Cooltronic відрізняється низьким споживанням електроенергії і зменшує навантаження на батарею. Завдяки вбудованій функції захисту від зниженої напруги гарантується наявність достатньої енергії для запуску двигуна.
 • Один за всіх
  За назвою Cooltronic ховається потужна європейська мережу зі збуту та обслуговування. Ви обов'язково знайдете компетентного представника недалеко від вас.

Подробная информация:

Cooltronic