Zum Inhalt springen

Охолодження

Випаровувачі
В процесі розробки найвищий пріоритет має якість. Головне завдання полягає в тому, щоб на основі компактної конструкції отримати оптимальну потужність. Наші випарники забезпечують максимальну потужність при мінімальних розмірах. Навіть під дією прямих сонячних променів і при максимальній кількості пасажирів кліматичні системи Eberspächer підтримують ідеальну температуру.

Компресори
У нашому асортименті представлені моделі від 130 до 775 куб. см, що дозволяє підібрати необхідний компресор для ефективної роботи кліматичної системи.

Конденсатори
Наші конденсатори придатні для установки на радіатор, під днищем кузова або на дах автомобіля, дозволяючи вирішувати найрізноманітніші завдання. Зважаючи на обмежену вільного простору, для монтажу на радіатор використовуються надтонкі мікроканальних конденсатори з товщиною корпусу всього 16 мм, які відрізняються поліпшеною продуктивністю і оптимальним витратою хладагента. Також гарантується універсальний монтаж по промисловому стандарту.

Дахові кондиціонери
Якщо відсутній достатній вільний простір для монтажу кондиціонера в салоні і при наявності достатнього простору на даху над кабіною водія або пасажирського салону, різні компоненти об'єднуються в кондиціонер, який встановлюється на дах автомобіля. Основними перевагами дахового кондиціонера є простий монтаж і економія простору всередині салону.


Детальна інформація:

Обзор продукції