Zum Inhalt springen

Подальше покращення в тепловому управлінні Eberspächer Kalori

Широка лінійка продуктів так само важлива, як і добре розвинена міжнародна мережа – саме цим ми керувалися при злитті з французькою компанією - спеціалістом в системах кондиціонування та вентиляції Kalori SAS.

Розширена лінійка продукції для покращення компетенції по всій лінії

Як постачальник систем для спеціалізованих програм кондиціонування та вентиляції, ми пропонуємо інтелектуальні рішення – і все від одного виробника. Злиттям з французькою компанією - спеціалістом в системах кондиціонування та вентиляції Kalori SAS ми розширили наш асортимент для спеціальних транспортних засобів. Для наших клієнтів та сервісних партнерів це означає, що спектр наших послуг для систем опалення та охолодження є ще ширшим. Наші продукти для ідеального теплового управління піддаються поєднанню та керуванню в одній системі, розрахованій для різних потужностей та вимог, від автономного опалення при вимкненому двигуні, електричного опалення та теплообмінників до інтегрованих систем кондиціонування повітря або систем кондиціонування для даху.


Ідеальні умови для спеціальних транспортних засобів – правильне рішення для будь-яких вимог

Досвід компанії Kalori в розробці, застосуванні та виробництві систем кондиціонування та вентиляції оптимально доповнює існуючий асортимент Eberspächer: Ми створимо в кабіні бажану температуру, незалежно від того, чи поза кабіною виснажлива спека чи температура нижче нуля. Це не тільки зручніше, але й ефективніше: як показує практика, при сприятливих кліматичних умовах водії здатні краще концентруватися та продуктивніше працювати. Крім того, ми допоможемо забезпечити дотримання законних положень для робочого місця, в тому числі в спеціальних транспортних засобах, таких як будівельні, сільськогосподарські або лісозаготівельні машини. Якщо існуючого місця для цього недостатньо, ми запропонуємо індивідуальне рішення кондиціонування з спеціальними конструктивними компонентами залежно від окремого випадку. Взимку наше автономне опалення прогріває двигун, забезпечуючи цим не тільки експлуатаційну готовність спеціальних транспортних засобів навіть при температурах нижче нуля, запобігаючи безперервній роботі двигуна (Anti Idling), а й дозволяють значно зекономити кошти. Особливо важливою є безпосередня експлуатаційна готовність автомобілів швидкої допомоги: Тут ми не тільки допомагаємо підтримувати робочу температуру транспортних засобів, щоб забезпечити їх експлуатаційну готовність в момент, коли вони потрібні, але й підтримуємо відповідну температуру в салоні для пацієнтів та рятувальників. В малогабаритних та мікроавтобусах ми створюємо сприятливий клімат для пасажирів та водіїв, в вантажних автомобілях ми спеціалізуємося на системних рішеннях для охолодження та опалення, для надійного перевезення чутливих до температури товарів.


Ваш компетентний партнер на місці завдяки глобальній мережі

Eberspächer має мережу по всьому світі. Всі наші рішення з нашого широкого асортименту систем опалення та охолодження ми пропонуємо через наші 19 дочірніх підприємств та нашу широку дилерську та сервісну мережу Eberspächer. Де б вам не була потрібна підтримка Eberspächer, дочірні підприємства та високоспеціалізовані партнерські майстерні по всьому світу нададуть вам швидку та нескладну допомогу та запропонують компетентних контактних осіб поблизу вас в будь-який час. Чітка перевага для наших клієнтів та сервісних партнерів робить нас світовим лідером в рішеннях з теплового управління для спеціалізованих транспортних засобів, та забезпечує сильну позицію на ринку.


Продукція