Zum Inhalt springen

Ваш надійний партнер в області індивідуальних кліматичних систем для автомобілів спеціального призначення

У сфері управління температурними характеристиками для Eberspächer існує тільки одне рішення - оптимальне рішення для замовника. Ми розробляємо індивідуальні системні рішення для задоволення будь-яких вимог і таким чином гарантуємо комфортну температуру в салоні - в будь-який час року.

Компанія Eberspächer займається системними розробками і поставками індивідуальних кліматичних систем для автомобілів спеціального призначення. Ми є одним з небагатьох виробників, здатних комбінувати в одній системі компоненти для кондиціонування і опалення з можливістю спільного управління. Наші інженери-розробники створюють індивідуальні кліматичні рішення, а в нашому випробувальному центрі проводиться перевірка якості і функціональності. Після аналізу умов і особливих побажань замовника ми розраховуємо вимоги до потужності системи і розробляємо економічно доцільне комплексне рішення - при необхідності із застосуванням спеціальних компонентів для конкретного типу автомобіля. Завдяки різноманіттю пристроїв і компонентів в поєднанні з нашим великим досвідом, ми здатні розробити оптимальне рішення практично для будь-якого транспортного засобу.

Інтеграція компанії Sütrak - фахівця з автобусним системам кондиціонування повітря - в департамент «Кліматичні системи» групи компаній Eberspächer означає численні переваги спільної діяльності. При цьому наша спеціалізація охоплює весь спектр діяльності: від розробки індивідуальних рішень для виробників заводської комплектації до випуску стандартних запчастин і комплектуючих. При цьому неважливо, в якій точці світу вам потрібно наша підтримка. Наша розвинена мережа представництв і висококваліфікованих партнерських автомайстерень гарантує міжнародну присутність - завжди під девізом «Комплекс послуг з управління температурними характеристиками по всьому світу від одного постачальника».