Zum Inhalt springen

Системи кондиціонування повітря Eberspächer - відповідна температура на будь-який смак

Ви шукаєте компетентного фахівця, який не тільки пропонує системи опалення для різних моделей автомобілів, але також здатний вирішити будь-які завдання з кондиціонування повітря? Тоді Eberspächer - це правильний вибір! Завдяки особливому поєднанню уважного ставлення до замовників, підприємницької відповідальності, мотивованих співробітників і професійного досвіду, компанія Eberspächer стане вашим надійним партнером.

Група компаній Eberspächer працює на міжнародному рівні, тому ми завжди готові прийти на допомогу і запропонувати вам саме ті послуги, які вам потрібні. Для підрозділу Кондиціювання повітря дана філософія означає безперервний обмін досвідом в масштабах всієї групи компаній з метою виявлення потенціалу для розвитку та ефектів спільної діяльності. Завдяки взаємодії різних підрозділів компанія Eberspächer володіє всеосяжними знаннями в сфері кондиціонування повітря в найрізноманітніших транспортних засобах: від залізничного транспорту та будівельної техніки, легких і важких автомобілів господарського призначення до автомобілів для кемпінгу і автобусів будь-якого розміру.

Компанія Eberspächer Sütrak GmbH & Co. KG займається цілеспрямованим удосконаленням рішень для кондиціонування повітря в автобусах.

Eberspächer – ваш фахівець зуправління температурними характеристиками.

Детальна інформація:

Кондиціювання повітря в автобусах

Вантажних автомобілях 

Автомобілях спеціального призначения