Zum Inhalt springen

Передвижные компрессорные охлаждающие контейнеры для грузовых фургонов, автомобилей для перевозки мелких партий грузов и рефрижераторов

Наші компресорні охолоджувальні контейнери (морозильні камери і додаткове холодильне обладнання) - це зручне і універсальне рішення для професійної перевезення швидкопсувних вантажів в стандартних автомобілях, вантажних фургонах, рефрижераторах або автомобілях для перевезення дрібних партій вантажів з дотриманням санітарних нормативів для продуктів харчування. Вони відрізняються особливою універсальністю завдяки можливості роботи декількох пристроїв від бортової мережі і електромережі. Це зручний засіб для нагрівання, охолодження й заморозки.

Високоміцні контейнери виготовлені з поліетилену за методом ротаційного ливарного й легко піддаються очищенню відповідно до Директиви 93/43 / EEC (аналіз ризиків і критичні контрольні точки). В якості холодоагенту використовується газ R134a без змісту хлорфторуглеродов. Цифровий регулятор температури дозволяє легко налаштовувати необхідну температуру і контролювати фактичну температуру в салоні.

Деякі моделі пересувних охолоджуючих контейнерів також пропонуються з функцією нагрівання, що дозволяє підтримувати постійну температуру вантажу незалежно від температури навколишнього середовища (наприклад, для т.зв. медичних «продуктів 4 ° C»).