Zum Inhalt springen

Правова інформація/Захист даних

За станом на: Січень 2019 року.

Компанія Eberspächer рада вашому відвідуванню даного веб-сайту та вашому інтересу до нашої компанії і до наших продуктів.

I. Захист даних

1. Інформація щодо обробки даних при відвідуванні нашого веб-сайту
Ми обробляємо відповідні особисті дані, які з’являються на нашій веб-сторінці під час вашого візиту або які ви надаєте нам, відповідно до правил захисту даних.

Відвідування нашого веб-сайту, в принципі, також можливе без надання особистих даних. Особисті дані збираються, лише якщо це є необхідним з технічних причин для використання нашого веб-сайту або якщо ви користуєтесь певними функціями, запропонованими на нашому веб-сайті, як, наприклад, контактні формуляри. Збір ваших особистих даних служить потім для можливості ввімкнення потрібних функцій.

При відвідуванні наших веб-сторінок наші веб-сервери автоматично записують IP-адреси, надані вам вашим інтернет-провайдером, веб-сторінку, з якої ви заходите до нас, сторінки, які ви відвідуєте у нас, будь-які завантаження, велику кількість запитаних даних, пошукові терміни, а також дату і час. Ці дані реєструються у протоколі протягом трьох місяців. Ми використовуємо отримані дані для виявлення та усунення будь-яких ризиків безпеки або хибної роботи веб-сайту.

Ваші дані будуть також зареєстровані нами, якщо ви зв'яжетесь з нами через контактний формуляр, доступний на веб-сайті, або будь-яким іншим шляхом. Якщо в зв'язку з контактною формою не вказано інше, ця інформація буде використана нами тільки для відповіді на ваше запитання, а також з метою технічного адміністрування. Обов'язкові дані відповідно позначені. Вас можуть попросити надати додаткові особисті дані. Ці дані є добровільними, вони використовуються нами тільки в контексті обробки вашого запиту.

2. Інформація про застосування файлів кукі та аналізу використання
Для поточної оптимізації наших веб-сайтів та для надання адаптованого вашим вподобанням відповідного змісту Eberspächer використовує файли кукі. Файли кукі - це невеликі текстові файли, які завантажуються на ваш жорсткий диск з якогось веб-сайту. Вони по суті допомагають зробити користування сайтом більш приємним та зручним, а також зберігати формулярні дані (наприклад, у контексті контактного формуляра). Інші використовувані нами файли кукі призначені для статистичних цілей. Через них ми дізнаємося, наприклад, що саме на нашому сайті має особливе значення для наших користувачів та через який тип кінцевого пристрою здійснюється відвідування. Це дозволяє нам зробити наш веб-сайт більш цікавим для наших користувачів. Інформація про використовувані браузери та кінцеві пристрої дозволяє адаптувати дизайн сторінок до найбільш важливих типів браузерів. Файли кукі не завдають вашому комп'ютерові шкоди, вони не можуть запускати програми і не містять вірусів. Через налаштування браузера можна заборонити зберігання файлів кукі на вашому комп'ютері в будь-який час. Будь ласка, використовуйте для цього налаштування або допоміжну функцію вашого браузера. В такому разі функціональність нашого веб-сайту може бути обмежена.

Ми звертаємо увагу на те, що на деяких наших веб-сайтах знаходяться також файли кукі, які не пов'язані безпосередньо з Eberspächer. При відвідуванні сторінки зі вставленим контекстом від третіх сторін (наприклад, Youtube, issuu та ін.) на ваш браузер можуть бути встановлені власні файли кукі цих третіх сторін. Eberspächer не має впливу на використання цих файлів кукі і не має доступу до них в зв’язку з принципом їх роботи, так як до файлів кукі має доступ лише той, хто їх встановив з самого початку. Для подальшої інформації звертайтеся, будь ласка, до веб-сайтів відповідних третіх сторін.

Google Analytics
На нашому сайті використовується служба веб-аналітики Google Analytics, що пропонується компанією Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Ірландія («Google») користувачам з Європейської економічної зони, Швейцарії та Ліхтенштейну і компанією Google LLC 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 («Google») всім іншим користувачам. Google Analytics використовує файли куки, що діють протягом 38 місяців, даючи можливість запису даних про відвідування вами нашого веб-сайту. Від нашого імені дані доступу зводяться Google до псевдонімних профілів використання та передаються на сервер Google у Сполучених Штатах. Перед цим ваша IP-адреса анонімізується. Тому ми не можемо визначити, які профілі використання належать певному користувачеві. На основі записаних Google даних ми не можемо ні ідентифікувати вас ні визначати, як ви використовуєте наш веб-сайт. Якщо в виняткових випадках особисті дані передаються в США, компанія Google також зобов'язана дотримуватись угод EU-US Privacy Shield. Компанія Google зобов'язана дотримуватися європейських принципів захисту даних та європейського рівня захисту даних, в тому числі в рамках обробки даних в США.

Компанія Google буде від нашого імені використовувати отриману через файли куки інформацію для оцінки використання нашого веб-сайту, звітування про роботу веб-сайту та надання нам інших послуг, пов'язаних з використанням веб-сайту та Інтернету. Додаткову інформацію можна знайти в заяві про захист даних Google Analytics.

Ви можете в будь-який момент відмовитися від аналізу інтернет-сайтів Google. Для цього у вас є декілька можливостей:

  • Ви можете встановити плагін деактивації, що надається Google за наступним посиланням, в ваших браузерах Firefox, Internet Explorer або Chrome (цей варіант не працює на мобільних пристроях): Посилання для плагіна браузера

Google Ads Conversion Tracking (відстеження переходів Google)
Mи також використовуємо Google Ads Conversion Tracking - аналітичний сервіс від Google. Google AdWords зберігає файл cookie («Conversion Cookie», укр.: «кукі переходів») , якщо ви потрапили на нашу веб-сторінку через Google. Ці файли кукі втрачають дію через 30 днів та ними не можна ідентифікувати особу. Якщо ви відвідуєте певні наші сторінки при ще діючих кукі, то в такому випадку ми та Google можемо визначити, що хтось натискає на зображення та перенаправляється на нашу сторінку. Кожен клієнт Ads отримує інший кукі. Кукі таким чином не можуть бути відслідковані через веб-сторінки клієнтів Ads. Інформація, зібрана за допомогою кукі переходів, використовується для створення статистики переходів клієнтів Ads, які дали згоду на відстеження переходів. Клієнти Ads отримують інформацію про загальну кількість користувачів, які натиснули їх зображення та були перенаправлені на сторінку з тегом відстеження переходів. Але вони не отримують інформації, за допомогою якої може ідентифікуватись сам користувач. Якщо ви не бажаєте брати участь у процесі відстеження, ви можете також відмовитися від необхідних налаштувань кукі – наприклад через налаштування браузера, яке вимикає автоматичне встановлення файлів кукі взагалі. Можна також вимкнути кукі для відстеження переходів шляхом налаштування вашого браузера таким чином, щоб блокувались кукі з доменом «googleadservices.com». Більш детальну інформацію ви можете знайти в заяві про захист даних Google.

Google Maps
На наших сторінках ми використовуємо Google Maps (карти Google) для того, щоб робити географічну інформацію візуально доступною і для полегшення знаходження продавців. Google Maps є картографічною службою Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Ірландія. Для того, щоб можна було включити та відображати у вашому браузері використовуваний нами картографічний матеріал Google, ваш браузер повинен мати можливість під час відвідування контактної сторінки підключатися до сервера Google, який може знаходитися навіть в США. Google отримує таким чином інформацію про те, що IP-адреса вашого пристрою була використана для доступу до контактної сторінки нашого веб-сайту. Якщо особисті дані передаються в США, компанія Google зобов’язана дотримуватися угод EU-US Privacy Shield.

Якщо ви зайшли на сторінку пошуку дилера на нашому веб-сайті під вашим профілем Google, Google може з'єднати цю подію з вашим профілем Google. Якщо ви не бажаєте встановлення зв'язку з вашим профілем Google, вам доведеться вийти з системи Google, перш ніж ви зайдете на нашу сторінку контактів. Google зберігає ваші дані та використовує їх для реклами, дослідження ринку та персоналізованого зображення Google Maps. Ви можете відмовитися від такого збору даних Google. Додаткову інформацію ви можете знайти в Заяві про захист даних Google та Додаткових умовах використання Google Maps/Google Earth.

Google Ads
Ми використовуємо технологію ремаркетингу від Google для повторного залучення користувачів, які вже відвідували наш сайт і цікавились пропозицією через цільову рекламу на сторінках Google та його партнерів. Відображення реклами здійснюється за допомогою файлів кукі. Текстові файли роблять можливим аналіз поведінки користувачів веб-сайту та подальше використання для цільових рекомендацій продуктів і реклами на основі зацікавленості.

Якщо ви не бажаєте отримувати рекламу на основі інтересів, можна вимкнути використання файлів кукі Google для цих цілей на сторінці www.google.de/settings/ads/onweb. У якості альтернативи, ви можете вимкнути використання файлів кукі від третьої сторони викликаючи Сторінка деактивації рекламної кампанії в мережі NAI (ініціалізація реклами в мережі).

Ми відзначаємо, що Google має свої власні незалежні від нас положення про захист даних. Ми не впливаємо на ці контексти та не можемо нести жодної відповідальності чи ручатись за ці положення та процедури. Ознайомтесь, будь ласка, з положеннями про захист даних від Google перш ніж використовувати нашу веб-сторінку. Більш детальну інформацію ви можете знайти в заяві про захист даних Google.

Інформація про використані файли куки
Інформацію про деактивацію окремих файлів куки можна знайти в відповідних місцях в правових вказівках/положеннях про захист даних.

3. Погодження та ваші права, які стосуються захисту даних
Усі надані вами на веб-сайті Eberspächer особисті дані використовуються без вашого окремого дозволу і тільки з тією метою, для якої вони були надані вами (наприклад, складання пропозицій) та для технічного адміністрування. При кожному введенні вам буде повідомлено про ціль використання, а також вас можуть спитати про дозвіл для іншого використання. Ваша згода завжди є добровільною, її можна скасувати в будь-який час з дією на майбутнє.

До того ж, якщо ви дали згоду, можна також відкликати використання ваших особистих даних для реклами або для дослідження ринку та думки в будь-який час або можете запитати довідку про такі збережені дані. Ви також маєте можливість у будь-який час виправити, заблокувати чи видалити ваші особисті дані, що зберігаються у нас. Зверніться для цього, будь ласка, в письмовій формі або електронною поштою до вказаної у вихідних даних відповідальної служби. Ми звертаємо увагу на те, що не видаляються дані, які ще потрібні для обробки неоплачених послуг або для забезпечення наших прав та претензій. Це також стосується даних, які ми повинні зберігати згідно з юридичними вимогами. Такі дані перш за все блокуються.

Якщо постачальники послуг, названі у цій заяві, обробляють ваші дані за межами Європейського Союзу, ми запевняємо, що постачальники послуг гарантують за контрактом або іншим чином рівень захисту даних, еквівалентний рівню Європейського Союзу.

4. Зміни в заяві про захист даних
Eberspächer залишає за собою право змінювати свою політику захисту даних без попереднього будь-якого повідомлення в будь-який час. Тому рекомендуємо регулярно дізнаватися про всі зміни.

5. Контактна особа з питань захисту даних
Якщо у вас є будь-які запитання, що стосуються обробки ваших особистих даних, ви можете зв'язатися з нами, надіславши до нас свої запити, пропозиції чи скарги на eberspaecher-ua[at]ukr.net. Ми негайно приймемо до уваги вашу заяву.

Авторські права
© 2019 Eberspächer Climate Control Systems GmbH, Esslingen, Німеччина для всіх даних сторінок, що з’являються в інтернеті.

II. Правова інформація щодо змісту веб-сайту

1. Всі права захищені
Тексти, зображення, графіки, звуки, анімації і відео та їх розміщення на веб-сайтах Eberspächer знаходяться під захистом авторського права та інших правових норм. Копіювання, поширення, зміна змісту цього сайту в комерційних цілях, включаючи надання третім особам, принципово без згоди Eberspächer не допускається. Деякі веб-сайти Eberspächer, крім того, містять зображення, які підлягають захисту авторських прав третіх осіб.

Фотографії від преси можуть бути використані тільки для редакційних цілей у рамках журналістського висвітлювання про групу Eberspächer з зазначенням джерела «Eberspächer». Копіювання та публікація в цих випадках безкоштовні. Для цього ми просимо, однак, друковані ЗМІ надати нам авторський екземляр, а електронні засобах масової інформації (в інтернеті) - коротке повідомлення. Для іншого / комерційного використання зображень необхідно попередньо отримати письмову згоду від відділу преси Eberspächer.

2. Відсутність гарантій
Ці веб-сайти були складені з максимальною уважністю. Тим не менше, Eberspächer не може надати гарантії на правильність і достовірність наданої інформації. Інформація з цих веб-сайтів також не надає в однозначної та/або самостійно визначеної гарантії.

3. Ненадання ліцензії
Eberspächer намагається представити себе через інформативний веб-сайт з використанням нових технологій. Ми сподіваємося, що ви також задоволені цим веб-сайтом. Розміщена на ньому інтелектуальна власність, у тому числі патенти, торговельні марки та авторські права, захищена законом. Даним веб-сайтом не надається жодної ліцензії на використання інтелектуальної власності Eberspächer або третіх сторін.

4. Посилання
Зміст веб-сайтів сторонніх компаній чи якоїсь третьої сторони, досягнутої за допомогою посилань наших веб-сайтів, знаходиться за межами можливості впливу Eberspächer, а тому за такий зміст не може бути взято ніякої відповідальності. Тому Eberspächer прямо заявляє, що Eberspächer не несе жодної відповідальності за зв’язані посиланнями сторінки. Відповідальність за збитки, які виникли в результаті використання чужих сторінок, несе виключно провайдер сайту, на котрий було зроблено перенаправлення. Відповідальність за зміст інтернет-сторінок дочірніх компаній несуть виключно дочірні компанії. Якщо ви виявите протиправний зміст у конкретній пропозиції, на яку є посилання на нашому веб-сайті, ми негайно деактивуємо посилання після вашого повідомлення. Зверніться для цього, будь ласка, до однієї з вказаних у вихідних даних контактної особи.

5. Продукти та цiни
Дані щодо умов поставки та послуг, зовнішнього вигляду, ціни, розміру та ваги продуктів на веб-сайтах відповідають існуючим даним, які доступні на момент складання відповідних сторінок та з урахуванням особливостей німецького ринку. Тому ми залишаємо за собою право на зміни. Вказані ціни є цінами, які ми пропонуємо нашим партнерам без жодного зобов’язання. Тому питайте вашого дилера про актуальну ціну вашого продукту.

6. Специфічне для країн виконання
В зв’язку з міжнародним поширенням Інтернету на цих сторінках публікуються продукти або послуги, які в інших країнах за межами Німеччини не є, ще не є доступними або доступні за іншою назвою або в інакшій конфігурації. Перевірте, чи є у вашій країні представництво, та звертайтеся в разі необхідності до нього.